Цінності в які ми віримо...

В Puratos працюють тисячі людей які представляють різні культури по всьому світу, та їх відмінності є однією з найсильніших сторін компанії. Це досягається завдяки вірі в одні і ті ж цінності які ми дійсно здатні реалізовувати. Нам потрібні були роки щоб ​​зародилася "магія" Puratos втілена в єдиному дусі і підході до роботи, заснована на взаємній довірі і єдиному розумінні цілей. Ця довіра дає нам сили для створення нашого бачення і в свою чергу надихає кожну нашу дію для того щоб Ви, наші клієнти, могли вірити в нашу компанію і в її співробітників.
Our-values

Командний дух

Ми віримо що єдине ціле більше ніж сума його частин. Завдяки спільній згуртованій роботі всіх робітників, ми підкорюємо все нові й нові висоти.


Етика

Бути вірними нашій совісті, підтримувати професійні стандарти на честь наших зобов'язань і забезпечення абсолютної безпеки харчових продуктів.

Якість

Досягнення найкращих результатів у кожному кроці і нескінченне прагнення до досконалості.

Пристрасть

Невичерпне відчуття пристрасті до роботи, прагнення допомагати нашим клієнтам підіймати і розвивати їх бізнес завдяки впровадженню нових продуктів та ідей.

Сміливість

Використання всіх можливостей, відсутність страху пробувати щось нове.

Бачення

Інновації з баченням. Грунтування на досвіді, пристрасний пошук нових горизонтів і допомога нашим клієнтам у підкорюванні постійно мінливого майбутнього.