Розвиток мого бізнесу

petit gateau Наш центр смаку хліба Пуратос створений, щоб допомогти Вам просувати Вашу хлібну продукцію і розширювати свій бізнес. Ми можемо перетворити Вашу концепцію в реальність з нашим експірементально-виробничим комплексом і запропонувати практичні поради про те, як найкращим чином сприяти смаку Вашого хліба.

Вся наша робота з вивчення смаку хліба і бродіння зосереджені на одній меті: допомогти нашим клієнтам рости і розвивати свій бізнес.
 
Після того як Ви вивчили основи смау хліба і бродіння і розробили остаточну концепцію, ми готові допомогти Вам втіліти її в реальність і зробити її підтримкою Вашого бізнесу. Ви можете:

  • приймати  участь у семінарах, які зроблені спеціально відповідно до вимог бізнесу
  • охопити всі теми навколо виробництва хлібобулочних виробів
  • визначити рішення для розвитку виробництва, просування, диференціації та бізнесу взвгвлі.
ми готові допомогти вам зробити Вашу концепцію реальності з практичної підтримкою бізнесу

Наші фахівці мають багаторічний досвід у введенні виграшної формули та ідей на ринок. Незалежно від області ринку хлібобулочних виробів, ми тут, щоб допомогти Вам створювати виняткові хлібні вироби. Унікальне розташування Центру Смаку Хліба Puratos роблять його ідеальним місцем для проведення зустрічей, подій і об'єднання команди професіоналів. У нас є ресторан і конференц-зал для задоволення всіх ваших практичних вимог.


Ми розуміємо важливість смаку для успіху в хлібопекарській промисловості. Чому б не відвідати Центр Смаку Хліба Puratos і створити для Ваших клієнтів їх новий улюблений хліб!

Наші фахівці мають багаторічний досвід у залученні виграшною формули та ідеї на ринок

Споріднені Документи