Індустріальний Центр Компетенції Хлібопечення

industrial bakery competence center Індустріальний центр компетенції хлібопечення надає клієнтам засоби та інструменти для розробки конкретних рішень і проведення досліджень і випробувань фінальних продуктів перш ніж переходити до реалізації даних концепцій на лінії замовника.

Що таке IBCC?

Індустріальний Центр Компетенції хлібопечення (Industrial Bakery Competence Center) націлений на дослідження промислових процесів хлібопечення, розробку методів роботи для індустріальних виробників і навчання потенційних клієнтів і покупців. Серцем ІЦКХ є повністю обладнана випробувальна пекарня для впровадження технологічних інновацій та оптимізації процесів промислових пекарень, розташована в головному офісі Puratos в Брюсселі, Бельгія. ІЦКХ надає клієнтам засоби та інструменти для розробки конкретних рішень і проведення досліджень і випробувань фінальних рішень перш ніж переходити до реалізації ідей на виробничій лінії.

Як IBCC може допомогти Вам?

ІЦКХ пропонує повний пакет спеціалізованих рішень: від інгредієнтів до готових рецептів продуктів і даних по їх поживній цінності, від процесів до реалізації та оцінки (сенсорний, профільний). Він також пропонує тренінги за методами застосування ідей, рішень і технологій в промисловому секторі.

Як ми можемо співпрацювати?

Ми з радістю запрошуємо Вас у наші інноваційні центри для тісної співпраці з командою експертів Puratos над промисловими рішеннями і технологіями, а також для розуміння і впровадження наших ноу-хау і результатів досліджень у розробку інноваційних рішень. Ваш місцевий представник Puratos може дати Вам більше інформації про те як отримати переваги від співпраці з Індустріальним Центром Компетенції Хлібопечення. Ви також можете скористатись формою зворотнього зв'язку на головній сторінці сайту, або надіслати нам e-mail на office@puratos.com.ua   
Чи знаєте Ви

Puratos є учасником проекту Євросоюзу під назвою "Свіжа Випічка".