Інноваційні Центри Puratos - це...

innovation center Інноваційні центри Puratos це набагато болше ніж вражаючі будівлі. Це місця, де ми висловлюємо, ділимось і демонструємо нашу місію, цілі і звичайно ж наші інновації.
У Puratos ми знаємо що інновації це потужний бізнес помічник, і нащі міжнародні інноваційні центри демонструють наше пристрасне прагнення залишатися лідером в кондитерці, хлібопеченні і шоколадної індустрії.
Відвідувачі зі всього світла можуть прийти і побачити кращі зразки обладнання в будь-якому з 36 наших інноваційних центрів. Всього одне відвідування вселяє повну впевненість що ми станемо надійними партнерами на довгі роки.
 
Розроблені щоб передбачати і задовольнити широкий спектр потреб кожного клієнта, наші інноваційні центри надають інструменти, обладнання, науково-дослідний ресурс, експертні знання і навчання. Ми зосередили увагу в області хлібопечення, кондитерського та шоколадного виробництва, підтримуючи креативність артізанів, виробничу складність індустріальних виробників і звичайні потреби супермаркетів та сектора HoReCa.
Відвідувачі зі всього світла можуть прийти і побачити кращі зразки обладнання в будь-якому з 36 наших інноваційних центрів
Наше завдання - надати нашим клієнтам останні технології, розуміння і досвід щоб допомогти їм створювати їхні власні "індивідуальні" продукти і рішення. Ми хочемо просувати Ваш бізнес ділячись з Вами останніми технологічними розробками та інноваційними досягненнями.