Навіщо це мені?

Innovation-Center Розкрийте свій потенціал у наших інноваційних центрах, які є місцем з'єднання наших зусиль, де Ви можете побачити наше обладнання в дії і відкрити нові способи просунути Ваш бізнес вперед.
У Puratos ми прагнемо допомогти Вам створювати продукти та рішення які будуть просувати Ваш бізнес. Ми націлені на надання нашим клієнтам підтримки, новітніх технологій та обладнання, а також розуміння міжнародних тенденцій.
 
Ми робимо все це завдяки нашій зростаючій мережі інноваційних центрів. І тому ми можемо допомогти Вам у будь якому питанні:

Розробка продукції

Наша команда пропонує навчання фахівців у розробці продуктів, допомагаючи Вам створювати продукти про які Ви мрієте. Ви можете навчитися тому, як скорегувати Ваш продуктовий асортимент, додаючи спеціальні характеристики або переваги які виділятимуть Ваш продукт. Провести тестування Вашої продукції в порівнянні з конкурентами, так що Ви зможете більш чітко бачити Вашу позицію на ринку. Оцінити Ваші переваги і недоліки і потім працювати разом з нами над їх усуненням.

Наша команда пропонує навчання фахівців у розробці продуктів, допомагаючи Вам створювати продукти про які Ви мрієте

Категорійний менеджмент

Ми можемо працювати разом з Вами в області категорійного менеджменту, збагачуючи взаємини між роздрібними продовцями і виробником єдиним підходом, який дозволить Вам побудувати рентабельні цілі та стратегію.

Профілювання продукції

Створювати профілі хлібів і тістечок слід спершу визначаючи найбільш важливі характеристики продукту (смак, текстура ...). Потім ми ранжируємо продукти різних виробників за вподобаннями і після сенсорного і фізичного оцінювання, розглядаємо, чому певні продукти є кращими і чому.


Якщо ви працюєте в хлібопекарській, кондитерській або шоколадної індустрії - то інноваційні центри Puratos саме для вас!

Тестування Ваших продуктів у порівнянні з конкурентами дозволить більш чітко побачити Вашу позицію на ринку