Nutri-центр

nutricenter На додаток до задоволення що отримують споживачі від смаку продуктів, їх користь набуває все більшого значення як для Пуратос, так і для наших клієнтів по всьому світу.
Наш Nutricenter - це центр компетенції з потрійним фокусом: 
  • Інновації: вивчаючи і розробляючи інноваційні концепції продуктів з поживними перевагами. Наші концепції завжди підтверджені з точки зору впровадження на реальному виробництві (в наших Промислових Центрах Компетенції Кондитерської майстерності та Хлібопечення) і з точки зору смаку (Сенсорний аналіз і Sensobus).     
  • Комунікації: забезпечення інформаційними ресурси з питань здорового харчування, поєднуючи інформацію про новітні наукові досягнення і правові дані з інформацією з ринку для визначення сучасних тенденцій.  
  • Навчання та дослідження: це є основою Nutricenter, де ми зосереджені на створенні внутрішньої синергії з іншими експертами (в області білков, жирів, ароматизаторів...) щоб розвивати галузі досліджень.          

Якщо у Вас виникли питання або хочете отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотного звїязкуна головній сторінці сайту.