Інновації

Відповідно до змін потреб та очікувань споживачів змінюються вимоги наших клієнтів та партнерів. Ми прагнемо завжди передбачати ці зміни та реагувати на них за допомогою постійних інновацій.

Відповідь на виклик

Незалежно від потреб наших клієнтів: чи то розробка «чистої» етикетки, нових смаків і концепцій або покращення смаку, текстури, терміну придатності , харчової цінності, ми завжди підходимо до вирішення питання ґрунтуючись на багаторічному досвіді та експертизі компанії. Віддана команда розробників Puratos завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-якого питання.

Як надійні партнери з інновацій, ви отримаєте доступ до мережіз більш ніж 800 дослідників, технологів та технологічних консультантів у більш ніж 40 дослідницьких центрах по всьому світу, які створили понад 30-ти запатентованих груп продуктів. Для стимулювання інноваційної діяльності компанії ми щорічно інвестуємо 2,5% обороту в НДДКР.

Центри підтримки споживачів

Розробка концепцій нових продуктів, обмін знанням з експертами в галузі інгредієнтів, питаннях здорового харчування та фудперінгу, участь в семінарах та тренінгах.

Читати більше

Дізнатися більше про Puratos