Школи пекарів для кращого життя в Індії та Бразилії

Ми вважаємо, дуже важливо допомагати малозабезпеченим громадам країн, в яких ми працюємо. Бути надійними партнерами на локальному рівні - частина нашої бізнес-філософії, яку ми продемонстрували, відкривши школи пекарів в Індії та Бразилії.

Як і в багатьох інших країнах, що розвиваються, смаки в Індії та Бразилії стають все більш «західними», але для задоволення виникаючих потреб не вистачає кваліфікованої робочої сили.

Bakery Schools India
Bakery School Brazil

Пекарі майбутнього

Сповнені рішучості навчити молоде покоління ми заснували дві школи пекарів: одну в Бразилії, іншу в Індії. Курси розроблені таким чином, щоб надати учням практичну підготовку, необхідну для гідного життя. Вранці діти відвідують загальноосвітню школу, а другу половину дня присвячують навчанню пекарській, кондитерській та шоколадній справі. Програма також включає оплачувані періоди стажування в різних компаніях. Учнів, які закінчили школу, ми зобов’язуємося працевлаштувати або в нашу компанію або до одного із наших партнерів.                     

Основуючись на успішності проектів в Індії та Бразилії ми плануємо розширяти програму, щоб ще більше молодих людей  перетворили свою пристрасть до кулінарної справи на спосіб життя.

Індія

В серпні 2014 року відкрилась наша перша хлібопекарська школа в Індії. Щороку 25 учнів родом з малозабезпечених регіонів проходять навчання в школі. Величезна кількість різноманітних уроків чекає на учнів, починаючи від вивчення основ в кулінарії та хлібопекарства, до більш просунутих уроків кондитерського та шоколадного спрямування.

Бразилія

В квітні 2015 року разом з Gol de Letra Foundation, ми запустили аналогічний проект для малозабезпечених районів Сан-Паулу в Бразилії, де кожен рік близько 20 учнів мають можливість пройти навчання тривалістю 18 місяців.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про Школи пекарів, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Bakery Schools India