Школи пекарів для кращого життя в Індії та Бразилії

Ми вважаємо, дуже важливо допомагати малозабезпеченим громадам країн, в яких ми працюємо. Бути надійними партнерами на локальному рівні - частина нашої бізнес-філософії, яку ми продемонстрували, відкривши школи пекарів в Індії та Бразилії.

Як і в багатьох інших країнах, що розвиваються, смаки в Індії та Бразилії стають все більш «західними», але для задоволення виникаючих потреб не вистачає кваліфікованої робочої сили.

Пекарі майбутнього

Сповнені рішучості навчити молоде покоління ми заснували дві школи пекарів: одну в Бразилії, іншу в Індії. Курси розроблені таким чином, щоб надати учням практичну підготовку, необхідну для гідного життя. Вранці діти відвідують загальноосвітню школу, а другу половину дня присвячують навчанню пекарській, кондитерській та шоколадній справі. Програма також включає оплачувані періоди стажування в різних компаніях. Учнів, які закінчили школу, ми зобов’язуємося працевлаштувати або в нашу компанію або до одного із наших партнерів.                     

Основуючись на успішності проектів в Індії та Бразилії ми плануємо розширяти програму, щоб ще більше молодих людей  перетворили свою пристрасть до кулінарної справи на спосіб життя.

Індія

В серпні 2014 року відкрилась наша перша хлібопекарська школа в Індії. Щороку 25 учнів родом з малозабезпечених регіонів проходять навчання в школі. Величезна кількість різноманітних уроків чекає на учнів, починаючи від вивчення основ в кулінарії та хлібопекарства, до більш просунутих уроків кондитерського та шоколадного спрямування.

Бразилія

В квітні 2015 року разом з Gol de Letra Foundation, ми запустили аналогічний проект для малозабезпечених районів Сан-Паулу в Бразилії, де кожен рік близько 20 учнів мають можливість пройти навчання тривалістю 18 місяців.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше про Школи пекарів, будь ласка, зв'яжіться з нами.