Як виробнича компанія, ми завжди повинні бути в курсі того, як впливаємо на навколишнє середовище; більш того ми прагнемо відігравати відповідальну роль в процесі глобальних змін в навколишньому середовищі, спричинених зміною кліматичних умов. Ми хочемо забезпечити зростання компанії, і в той же час обіцяємо зменшувати свій вплив на навколишнє середовище. З однієї сторони за допомогою використання тільки високоякісних інгредієнтів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу, і поширюючи свою присутність в країнах світу. З іншого - мінімізуючи викиди парникових газів, зменшуючи кількість відходів та рівень споживання води.

На шляху до сталого бізнесу

Усвідомлюючи, як діяльність компанії може впливати на суспільство та навколишнє середовище, ми впевнені в необхідності сталого розвитку. Тому спрямовуємо велику кількість ресурсів на розвиток рішень, які допоможуть вирішити питання  енергозбереження, поновлюваних джерел енергії, кількості відходів, тощо.

Ми прикладаємо максимальні зусилля, на зменшення впливудіяльності нашої компанії. Це стосується не тільки виробництва, а й всієї нашої діяльності, включаючи пошук сировини, пакування, складування, зберігання та постачання. Ці зобов’язання ґрунтуються на наших переконаннях та на очікуваннях клієнтів від  нас, як від глобального гравця харчової промисловості.

The World In Their Hands