Ми прагнемо створити для своїх співробітників професійне середовище, в якому навчання і кар'єрний розвиток є основними елементами. Поєднуючи науку та мистецтво, занурюючись у нашу історію інновацій, а також дивлячись у майбутнє, наша магічна культура Puratos дасть вам можливість розкрити свій талант у нашій групі.

Puratos Group - міжнародний концерн. Продукти та послуги нашої компанії доступні більш ніж у 100 країнах, з 69 дочірніми підприємствами, де працює понад 7600 чоловік по всьому світу.

Про що також свідчить 30% стрибок в наборі персоналу починаючи з 2012 року. Ми заохочуємо наших співробітників до співпраці й тісній взаємодії, вчимо брати на себе відповідальність, що допомогає створювати ефективні рішення, які приносять успіх нашим клієнтам.

Як зрощувати Магію Puratos?

Ваша навчальна подорож в Puratos розпочнеться з першого дня, коли ви станете учасником  нашої вступної програми   Puratos Welcome Journey.  Ви познайомитеся з історією, культурою, продуктами компанії, з нашим підходам до клієнтів й з нашими зобов’язаннями перед суспільством. Це досягається за допомогою робочих зустрічей з колегами, завданнями і іграми, інтерактивним електронним курсом навчання.

A collaborative environment

В Puratos ми віримо у командну роботу. Ми ділимося знаннями через наші внутрішні та зовнішні мережі, обмінюємося найкращими практиками, ідеями та інноваціями. Ми співпрацюємо з багатьма дисциплінарними командами, а також з зовнішніми діловими партнерами, включаючи наших клієнтів (B2B) та їх клієнтів (кінцевих споживачів, B2C).

Наша компанія вірить у довгострокові цілі, а не швидкі перемоги. Саме тому ми активно "інвестує в майбутнє". Свідченням цього є те, що наша компанія має понад 81 інноваційний центр і витрачає 2,2% свого обороту на дослідження та розробки.

 

Корпоративний портал Puratos University

Інновації лежать в основі всього, що ми робим, ми віримо в необхідність постійного професійного розвитку та удосконалення. Тому був створений корпоративний портал Puratos University, де кожен працівник може поринутися в багаторічний досвід компанії й покращити свої знання та навички.

Завдяки нашій індивідуальній програмі лідерства Puratos, наші лідери стають пристрасними послами нашої магічної культури. Як "Надійні партнери в інноваціях", вони можуть досягти успіху в сучасному швидкодіючому та високопродуктивному середовищі.

Щоб дізнатися більше і зробити свій перший крок у цю захоплюючу подорож, будь ласка, ознайомтеся з нашими відкритими вакансіями тут.