Індустріальний Центр Компетенції Кондитерського Виробництва

chocolate-filling-machine Вінець нашого творіння - Індустріальний Центр Компетенції Кондитерського Виробництва - це інноваційний центр який спеціалізується на дослідженні, розробці методів роботи, конкретних рішень та навчанні. Він дозволяє нам впроваджувати новітні досягнення і надавати сучасну підтримку нашим клієнтам в області кондитерського виробництва.
Video

Наш Індустриальный Центр Компетенціі Кондитерского Виробництва націлений на дослідження процесів промислового кондитерського виробництва, розробку індустріальних рішень і навчання. Він об'єднує воєдино роки інвестування в засоби і методи для того щоб допомогти нашим найбільшим клієнтам долати труднощі з якими вони стикаються в ринковій боротьбі. Кожен день, клієнти та експерти Puratos зі всього світу насолоджуються використанням необхідного обладнання та підтримкою у тестуванні нових інгредієнтів на промислових лініях і в реальних сетуация з клієнтами. Центр включає випробувальне обладнання імітує будь-яку виробничу лінію клієнта і дозволяє випробувати виробничий метод і рішення у нас.

Він об'єднує воєдино роки інвестування в засоби і методи для того щоб допомогти нашим найбільшим клієнтам долати труднощі з якими вони стикаються в ринковій боротьбі

Переваги для наших клієнтів

  • дослідження продукції і рішень в області кондитерського виробництва
  • впровадження досліджених рішень на випробувальному виробничому обладнанні
  • більша ефективність і більш короткий час виходу на ринок
  • підтримка з боку наших експертів
  • випробування застосування інгредієнтів і рішень
  • спеціальне кондитерське обладнання для тестування
  • навчання впровадженню рішень і технологій

Чи знаєте Ви

Пуратос пропонує різноманітні засоби для індустріальних клієнтів