Коли Пуратос почав працювати в Індії в 2008 році, нам потрібен був потужний досвід у пекарні, щоб допомогти нашим клієнтам покращити хліб, падисерію та шоколад. У досвідчених технічних радників було недостатньо, і наші клієнти зіткнулися з тією ж проблемою.
Ми також побачили багато молодих людей з обмеженими потенційними клієнтами, чиї сім'ї не могли дозволити собі освіту. Це надихнуло нас зв'язати обидві потреби: розвиток досвідчених пекарів, шеф-кухарів кондитерських виробів і шоколадників, створюючи при цьому можливості для малозабезпеченої молоді.
Це призвело до створення Фонду школи Бейкері, забезпечення якісної освіти та надання можливості громадам здійснювати довгостроковий, значний вплив.
Наші курси виходять за межі базової освіти, яка охоплює математику, мову, комп’ютер і фінанси, а також практичну пекарню, кондитерську та шоколадну техніку. Студенти також закінчують оплачуване стажування, яке забезпечує їм реальний досвід.
Створення можливостей для випускників
Наше зобов’язання продовжується після закінчення навчання. Ми допомагаємо учням будувати свою кар’єру, пропонуючи кадрові можливості та підтримуючи їх у пошуку змістовної роботи в наших дочірніх компаніях або з нашими клієнтами.
Наша амбіція на майбутнє
До 2030 р. ми плануємо відкрити 20 шкіл Бейкері та щороку вітати 1000 учнів.
Відвідайте корпоративний веб-сайт Puratos, щоб завантажити останній звіт Фонду школи Bakery.