Наша організація

Наша компанія

Компанія Пуратос розпочала свій шлях в 1919 році, трохи більше ста років тому. Те, що починалося як маленька справа батька і сина, переросло в успішний міжнародний бізнес. Сьогодні наша компанія пропонує повний спектр передових послуг та інгредієнтів клієнтам у хлібопекарській, кондитерській та шоколадній промисловостях по всьому світу.

Люди завжди були в центрі того, що ми робимо, і незалежно від того, чи це робота з артизанами, індустріальними виробниками, торговими мережами або підприємствами громадського харчування будь-якого розміру, ми готові разом робити наступні кроки до кращого світу.

Дізнайтеся більше про те, як ми підтримуємо ваш успіх і як ми разом  з вами можемо посилити свій позитивний вплив, створюючи інноваційні рішення для здоров’я та благополуччя людей у всьому світі.

Ви також можете дізнатися більше про шлях та історію нашої компанії тут:

Puratos Ukraine

Вже понад 15 років представництво компанії Puratos існує в Україні. 16 травня 2016 року в Одеській області відбулося відкриття нового сучасного заводу компанії Puratos, і сьогодні, ми є лідерами на ринку України.

Щоб дізнатись більше, як компанія організована, будь ласка, зв'яжіться з нами, ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання.

Наш спосіб ведення бізнесу

Принципи роботи компанії Puratos засновані на довірі.

Детальніше

Дізнатись більше про Пуратос

Історія компанії

Від перших скромних кроків до всесвітнього успіху, запрошуємо вас до подорожі, де ви відкиєте для себе нашу історію та спадщину.

Детальніше

Дізнатись більше про Пуратос