Вироби з бездріжджового листкового тіста

Один талановитий учень французького кондитерана ім'я Клавдій Геле вирішив спекти для свого хворого батька хліб з допустимих в його дієті інгредієнтів: води, борошна, масла. Він зробив тісто з води і борошна, а масло просто поклав всередину. Акуратно склал тісто й ретельно розкатав на столі, повторивши таку процедуру десь десять разів, Клавдій помістив тісто в форму і поставив в пічку. Учитель хлопця, запевняв молодого помічника, що з такого фокуса нічого не вийде, і масло обов'язково витече з тіста. Але навіть генії інколи помиляються. В результаті вийшов дуже високий хліб, який мав незвичайну шарувату структуру. Такий виріб стало світовим відкриттям і приніс молодому кондитерові надзвичайну славу. Заклади в яких він працював отримували надзвичайну популярність, але Клавдій не поспішав ділитися своєю технікою і довгий час тримав її в секреті, і завжди працював в закритій кімнаті. Але все таємне рано чи пізно стає явним.

Інгредієнти Puratos для створення Вироби з бездріжджового листкового тіста

Cremyco

Суміш для швидкого приготування заварного крему ніжно-жовтого кольору з приємним ванільним смаком та ароматом.

Mimetic

Нове покоління жирів для ламінації, розроблених на основі багаторічного досвіду роботи з дріжджовим та бездріжджовим тістом та світових інноваційних технологій.

Fruitfil Strawberry D

Фруктова термостабільна начинка зі смаком полуниці. Є рішенням для продуктів із довгостроковим термінном зберігання (до 6 місяців у готовому виробі), може бути використана для будь-яких кондитерських та хлібобулочних виробів.

Fruitfil Strawberry

Фруктова термостабільна начинка зі смаком клубники. Готова до використання, може бути використанна у будь-яких хлібобулочних та кондитерських виробах.

Cremfil Classic Vanilla

Кремова термостабільна готова до використання начинка з ароматом ванілі. Може бути використана для будь-яких кондитерських та хлібобулочних виробів.

Aristo Pastry 80%

Маргарин високої якості для виробництва листкових виробів будь-якого типу. Завдяки високій пластичності, тісто легко розкатується та не рветься.

Fruitfil Raspberry D

Фруктова термостабільна начинка зі смаком малини. Рішення для продуктів із довгостроковим термінном зберігання (до 6 місяців у готовому виробі).

Aloha Pastry 70%

Маргарин для виготовлення листкових виробів, має зниженний вміст жиру.