Центр шоколаду

Історія шоколаду

Ми захоплені шоколадом - унікальним продуктом з багатою історією, і ретельно відносимося до відбору інгредієнтів для його створення. Puratos виробляє широкий ассортимент продуктів: 100 % органічний шоколад, натуральний бельгійський шоколад, моносортний шоколад з унікальними смаками, натуральний шоколад локальних виробництв. Крім того ми виробляємо компаундний шоколад і начинки на основі шоколаду для будь-яких хлібобулочних, кондитерських та шоколадних виробів.

Центри щоколаду

Компанією були створені центри, присвячені шоколадному ремеслу - один у Вісконсіні, США, а інший у Брюсселі, Бельгія- де  ділимося усіма набутими знаннями.

В Центрах шоколадної майстерності організовуються тренінги та семінари, де ви можете навчатись у найкращих світових кондитерів та шоколатьє, отримуючи знання стосовно виробничих процесів, технологічних ноу-хау та унікальних смакових рішень. В центрах шоколадної майстерності також працюють над розробкою нових продуктів, процесів та технологій виробництва разом з виробниками обладнання та нашими партнерами.

Щоб дізнатись більше про Центи шоколаду Puratos відвідайте сторінку Контакти та зв'яжіться з нами.