Індустріальний центр компетенції хлібопечення

Допомога в промисловому масштабі

Промислові виробники хлібобулочної продукції по всьому світу стикаються з проблемами, які вагомо відрізняються від проблем артизанів, в основному це відбувається через різницю у масштабах та темпах виробництва. Щоб допомогти  промисловим клієнтам подолати ці виклики, ми створили 11 Міжнародних Центрів Компетенції Хлібопечення (IBCC - Industrial Bakery Competence Center).

Пілотний проект

Індустріальний центр компетенції хлібопечення надає клієнтам засоби та інструменти для розробки конкретних рішень, проведення досліджень і випробувань фінальних продуктів перед їх безпосереднім запуском на лінії замовника. Саме тому IBCC будуються разом з повністю обладнаними пекарнями, розробленими спеціально для впровадження технічних інновацій та підвищення ефективності виробничого процесу.

Industrial Bakery Competence Center
Industrial Bakery Competence Center

Індивідуальні рішення

Місцеві команди дослідників та технічних консультантів IBCC постійно відстежують тенденції пов'язані з інгредієнтами, інноваційними процесами та технологіями. В результаті наші клієнти отримують повний пакет індивідуальних рішень: від постачання інгредієнтів до розробки готових виробів і рецептур, які повністю відповідають виробничому процесу та особливостям їхнього обладнання.

Крім того, в IBCC надаються тренінги по конкретним промисловим виробам та технологіям, забезпечуючи наших партнерів передовою інформацією в галузі хлібопечення.

Щоб дізнатись більше, будь ласка, зв'яжіться з нами.