Інноваційний центр

Надійні партнери в інноваціях

У Puratos наш успіх вимірюється тим, наскільки ми можемо допомогти клієнтам в вирішенні проблеми, і тим, як це допоможе їхньому бізнесу розвиватися та процвітати. Одним з найвагоміших інструментів для досягнення цього успіху є наш Інноваційний центр.

"Від артизанів до індустріальних виробників, від ресторанів швидкого обслуговування до великих супермаркетів, ми раді вітати всіх наших клієнтів!"

Інновації для кожного

З нашою командою, яка нараховує більше ніж 980 розробників і технічних консультантів, наші інноваційні центри прагнуть підтримувати клієнтів на локальному та регіональному рівнях, надаючи їм доступ до найновішої промислової техніки, пропонуючи поглиблене вивчення світових тенденцій разом з професіоналами своєї справи.

Ми зосередили увагу на трьох основних напрямках - хлібопечення, кондитерське та шоколадне виробництва -проте пропонуємо наші послуги всім нашим клієнтам незалежно від розміру їхнього бізнесу. Ми завжди раді вітати кожного з наших клієнтів від артізанів до промислових виробників, від ресторанів швидкого обслуговування до великих супермаркетів.

Завітайте до нас

Якщо ви бажаєте відвідати Інноваційний центр Puratos Ukraine, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Інноваційни центр компанії Puratos Ukraine знаходиться в Києві за адресою: вул. Олени Теліги 6, корпус 3, вхід C.