Наші зобов’язання перед вами та майбутніми поколіннями

Наші зобов’язання перед вами та майбутніми поколіннями

Ми сімейна компанія і люди завжди були сердцем Пуратос. Вже понад 100 років ми робимо все можливе аби забезпечити благополучне та щасливе життя членам нашої команди. Крім того, ми прагнемо зберегти найкраще майбутнє для наступних поколінь. Ось чому наші акціонери пообіцяли залишатися сімейною компанією, а також забезпечувати високі фінансові результати і робити позитивний внесок в життя суспільства.

Ми прагнемо  позитивно впливати на суспільство і не сприймаємо це легковажно. Ми маємо зобов’язаннями перед вами та майбутніми поколіннями, саме тому віддані цілісній операційній моделі: стабільній та збалансованій. З цією метою ми реалізуємо плани щодо досягнення нейтральності CO2, відповідального використання води та максимального зменшення відходів.

Ми зберігаємо традиційні способи виготовлення хліба, кондитерських і шоколадних виробів. Ми працюємо в злагоді з спільнотами, частиною яких ми є: прагнемо забезпечити стабільні доходи для фермерів у всьому світі та інвестуємо в надання освітніх можливостей, які змінюють життя в наших Школах пекарів. Люди в центрі всього, що ми робимо. Ми створюємо дбайливе робоче середовище, яке вітає різноманітність і сприяє особистому розвитку кожного.

Наша стратегія втілена в трьох прагненнях: Краще Здоров’я, Краща Планета та Краще Життя. Крім того, наш проект «Місія на Марс» відображає наше бачення майбутнього та нашу відданість довгостроковим дослідженням для покращення якості життя на Землі.

Краще Здоров'я

Краще Здоров'я

Міцне здоров’я – основа повноцінного життя; воно народжує мрії та забезпучує гарне самопочуття. Міцне здоров'я дозволяє людям якісно проводити свій час, насолоджуватися любов’ю у своєму житті, слідувати пристрастям і знаходити щастя. Поживна їжа та правильне харчування – основа здоров’я. Ми, як компанії харчової індустрії, готові зіграти свою роль. 

Краща Планета

Краща Планета

В Пуратос ми розуміємо як важливо дбати про нашу планету. Ми знижуємо вплив, повторно використовуємо та переробляємо скільки це можливо, ми дали обіцянку захисити наші ліси та біорізноманіття. Наша ціль - відповідальне споживання ресурсів з мінімальним впливом на планету Земля.

Краще Життя

Краще Життя

Незважаючи на амбітні плани стосовно майбутнього, для Пуратос люди завжди будуть на першому місці. Ми врівноважуємо інновації традиціями, забезпечуємо найвищу якість і ніколи не робимо компромісів щодо цінностей. А, головне, ми робимо все можливе, аби розділити свій успіх з усіма, хто крокує поряд з нами.  

Місія на Марс

Місія на Марс

Ми використовуємо найсуворіші умави планети Марс як своє джерело натхнення, бо прагнемо ще більше розвивати інноваційний світогляд і допомагати нашим клієнтам розвивати свій бізнес більш сталим способом, при цьому позитивно впливати на весь ланцюжок виробництва хліба, кондитерки та шоколаду.