Наші зобов'язання щодо Кращої планети

Ми в Пуратос розуміємо як важливо дбати про нашу планету. Ми знижуємо вплив, повторно використовуємо та переробляємо стільки це можливо, зберігаємо наші ліси та біорізноманіття. Крім того, ми прагнемо відповідально виробляти наші продукти, забезпечуючи мінімальний вплив на планету Земля. Однак сьогодні цього вже недостатньо. Саме тому, ми взяли на себе набір чітких цілей щодо сталого розвитку: стати вуглецево-нейтральною компанією до 2025 року, забезпечити збалансоване та стабільне споживання води до 2030 року та гарантувати повний відказ нашої компанії від відходів до 2030 року.

Ми розуміємо, що мета без плану — це лише мрія, тому ми придумали наступні шляхи досягнення намічених планыв. Для отримання додаткової інформації перегляньте наш щорічний звіт.

Відповідальний підбір джерел постачання

Відповідальний підбір джерел постачання

Для виробництва наших продуктів ми використовуємо різноманітну сировину з різних куточків світу. Ми на 100% віддані відповідальному підбору джерел постачання, ми співпрацюємо та підтримуємо відкритий діалог з партнерами, які беруть участь у нашому ланцюжку поставок.  

Навколишнє середовище

Навколишнє середовище

Ми прагнемо позитивно впливати на суспільство та навколишнє середовище. Саме тому ми реалізуємо плани щодо досягнення нейтральності CO2, відповідального споживання води та зменшення відходів.

Наші зобов’язання перед вами та майбутніми поколіннями

Ми прагнемо нести тільки позитивний вплив на суспільство, і не сприймаємо цю велику відповідальність легковажно. Наша компанія має зобов’язаннями перед кожним з вас та перед майбутніми поколіннями, тому ми віддано будуємо цілісну операційну модель, яка є стійкою, шанобливою та збалансованою.

Читати більше

Краще Життя

Для Пуратос люди завжди будуть на першому місці. Ми врівноважуємо інновації традиціями, забезпечуємо найвищу якість і ніколи не робимо компромісів щодо цінностей. А, головне, ми робимо все можливе, аби розділити свій успіх з усіма, хто крокує поряд з нами.

Читати більше