Наші зобов’язання для Кращого життя

Незважаючи на амбітні плани стосовно майбутнього, для Пуратос люди завжди будуть на першому місці. Ми врівноважуємо інновації традиціями, забезпечуємо найвищу якість і ніколи не робимо компромісів щодо цінностей. А, головне, ми робимо все можливе, аби розділити свій успіх з усіма, хто крокує поряд з нами.  

Ми працюємо в гармонії та злагоді зі спільнотами, частиною яких ми є: прагнемо забезпечити безпечне життя і стабільні доходи для фермерів у всьому світі та інвестуємо в надання освітніх можливостей, які змінюють життя в наших Школах пекарів. Ми вдячні нашим співробітникам і створити дбайливе робоче середовище, яке вітає різноманітність і сприяє особистому розвитку.

Наші довгострокові цілі:

Спільноти:

  • Досягти щорічного 4M€ Шоколадного бонусу до 2025;
  • Кожного року відчиняти нову Школу Пекарів ;
  • Навчати 1000 студентів у програмі Школа Пекарів до 2030;
  • Як інклюзивне робоче місце, приймати різноманітність і підтримувати рівні можливості для всіх людей. 

Спадщина:

  • Зберігти 5 унікальних мексиканських сортів какао-дерев від вимирання, підтримувати біорізноманіття;
  • Зареєструвати 10.000 видів заквасок в нашій цифровій бібліотеці щоб ще краще розуміти біорізноманіття штаммів.

Для отримання додаткової інформації перегляньте наш щорічний звіт.

Спадщина

Спадщина

Виготовлення хлібу і шоколаду є одними з найдавніших і найцінніших навичок людства. Ми пишаємося збереженням цієї спадщини.

Люди

Люди

Втілення наших планів та обіцянок в життя можливе лише за допомоги талановитої команди. Саме люди роблять нашу компанію такою, яка вона є, і втілюють всі наші цінності в життя

Спільноти

Спільноти

Ми працюємо в гармонії та злагоді зі спільнотами, частиною яких ми є: прагнемо забезпечити безпечне життя і стабільні доходи для фермерів у всьому світі та інвестуємо в надання освітніх можливостей, які змінюють життя в наших Школах пекарів.

Наші зобов’язання перед вами та майбутніми поколіннями

Ми прагнемо нести тільки позитивний вплив на суспільство, і не сприймаємо цю велику відповідальність легковажно. Наша компанія має зобов’язаннями перед кожним з вас та перед майбутніми поколіннями, тому ми віддано будуємо цілісну операційну модель, яка є стійкою, шанобливою та збалансованою.

Читати більше

Краща Планета

Ми в Пуратос розуміємо як важливо дбати про нашу планету. Ми повторно використовуємо та переробляємо стільки це можливо, зберігаємо наші ліси та біорізноманіття. Крім того, ми прагнемо виробляти наші продукти таким чином, щоб мінімізувати вплив на планету Земля.

Читати більше