Наш спосіб ведення бізнесу

Наш спосіб ведення бізнесу

Їжа. Ми переконані, що вона має надзвичайну силу. Вона здатна вгамувати голод, живити наше тіло, наповнювати спокоєм душу. Збирати рідних за одним столом, об'єднувати навіть несхожих один на одного людей. Вона допомагає відзначати великі та маленькі свята. Вона приносить радість й іноді навіть зцілює наче ліки.

 Ми розуміємо, що на нас є велика відповідальність. Саме тому ми так активно працюємо над створенням комплексної операційної моделі, що базується на сталому розвитку, повазі та балансі. З цією метою ми йдемо шляхом досягнення вуглецевої нейтральності, раціонального використання води та зменшення кількості відходів. Ми відповідально вибираємо джерела сировини та прагнемо забезпечити фермерам надійний та стабільний дохід. Ми працюємо у повній згоді з спільнотами, частиною яких ми є, та вкладаємо кошти в унікальні освітні програми, наприклад Школи пекарів. 

Ми дбаємо про наших співробітників і створюємо комфортне робоче середовище, де вітається особистісне різноманіття, де є всі умови для індивідуального розвитку. Інновації в харчовій промисловості – енергія для добра, тому ми постійно прагнемо розширити наш позитивний вплив за рахунок інноваційних рішень, які приносять користь здоров'ю та неухильно ведуть бізнес, клієнтів, людей та планету вперед.

Наша місія

У Пуратос ми допомагаємо партнерам досягати успіху у своєму бізнесі, перетворюючи технології та досвід харчових культур з різних куточків світу на нові можливості. Разом ми покращуємо життя людей та захищаємо планету.

Цінності, в які ми віримо

Бачення

Бачення

Наше бачення визначає наше майбутнє, основуючись на нашому сьогоденні. Воно пов’язує нашу стратегію з нашою метою, прокладаючи шлях нашим командам до успіху. Саме бачення дозволяє нам мріяти про велике, долати перешкоди й ставити перед собою нові амбіції.

Сміливість

Сміливість

Сміливість – це діяти з впевненістю та оптимізмом в скрутні часи. Саме сміливість спонукає досліджувати нові рішення, впроваджувати інновації та вдосконалюватися. Сміливість дозволяє нам йти на продуманий ризик, досягаючи свого бачення.

Пристрасть

Пристрасть

Пристрасть надихає нас. Пристрасть до хлібу, кондитерських виробів та шоколаду, пристрасть до людей, до нашої культури, наших партнерів, наших зобов’язань, до нашої планети і до наших результатів. Пристрасть дає нам вишу ціль; дозволяє мислити стратегічно, забезпечуючи короткострокові результати. Саме пристрасть спонукає робити те, що спочатку здавалось неможливим.

Колаборація

Колаборація

Колаборація – наш шлях до перемоги. Грандіозні речі трапляються, коли команда тісно співпрацює, поєднуючи різні бекграунди, досвід та свої сильні сторони.

Добросовістність

Добросовістність

Добросовістність - наш моральний компас. Керуючись морально-етичними принципами, ми з повагою ставимося до людей, при цьому наші цінності завжди визначають наші дії. У нас нульова терпимість до неетичної поведінки.

Якість

Якість

Якість – стандарт яким ми міряємо всі наші дії. Ми маємо амбіцію робити все правильно з першого разу, завжди вчимося та вдосконалюємось. Якість це відповідальність кожного, ми діємо за найвищими стандартам й постійно вдосконалюємо методи роботи.