Цінності в які ми віримо

Магія Puratos

Скрізь де ми є, ми намагаємось бути ближче до людей.

Ми старанно працюємо, щоб зрозуміти культурні особливості різних країн, унікальні погляди на речі та життя. Ми робимо це з двох причин: щоб краще задовольняти потреби споживачів в цих країнах та зануритися в традиційну атмосферу, яка дозволить ділитись культурними особливостями на локальному та глобальному рівнях.

З різноманітністю ми поєднуємо постійність: ми поділяємо однакові цінності, і розробили загальний спосіб діяти - ми називаємо це "магією Puratos ". Це все походить від нашого досвіду роботи в різних культурах з найкращими пекарями, кондитерами та шоколатьє .

Натхнення та інновації

For everyone we work with, we want to be a source of new ideas and confidence. We think that people increasingly expect higher standards in their food – standards of both quality and inspiration. So we work with our customers as reliable partners in innovation to help meet these expectations. And our approach is based on six core Puratos values, detailed below.

Ми хочемо бути джерелом нових ідей, впевненості і довіри для всіх, з ким ми працюємо.

 Ми вважаємо,  очцкування людей в питаннях харчування постійно зростають - як стандарти якості, так і натхненне втілення ідей продукту в життя. Тому, ми працюємо з нашими клієнтами як надійні партнери в інноваціях, щоб виправдити ці очікування. Наш підхід  базується на шести основних цінностях Puratos, детально описаних нижче.

Командний дух

Командний дух

Командний дух - вагома частина нашої бізнес стратегії. Ми віримо, що єдине ціле - більше, ніж сума його частин. Завдяки згуртованності робітників нам вдається підкорювати все нові й нові висоти.

Пристрасть

Пристрасть

Невичерпне відчуття пристрасті до роботи, прагнення допомагати нашим клієнтам, покращувати і розвивати їх бізнес через впровадження нових продуктів та ідей.

Етика

Етика

Бути вірними нашим переконанням, підтримувати професійні стандарти на честь наших зобов'язань і забезпечувати абсолютну безпеку харчових продуктів.

Сміливість

Сміливість

Пристрасть без сміливості це ніщо. Використовування можливостей потребує певної сміливості: ніколи не бійтеся випробовувати щось нове, не бійтеся зробити помилку на шляху до досконалості.

Якість

Якість

Робити все правильно з першого разу, кожного разу та шукати шляхи до удосконалення. Немає кращого вираження нашого щоденного відношення до якості.

Бачення

Бачення

Інновації потребують чіткого бачення. Бачення як побудувати нове, енергійно відкривати нові горизонти та допомогати нашим клієнтам підготуватися до мінливого майбутнього.

Наша організація

Дізнайтеся більше про організацію Puratos - міжнародної орієнтованої на клієнта компанії.

Детальніше

Інновації

Інновації - найдорожчі активи нашої компанії, її унікальна торгівельна пропозиція, в чому ви можете впевнитися, ознайомившись з багатою історією Puratos.

Детальніше