Дослідження скрізь де є споживач

Звички, смаки та уподобання споживачів постійно змінюються. Слідкувати за ними дуже складно, проте ще складніше перетворювати їх на конкретні можливості для бізнесу. Щоб допомогти нашим клієнтам зрозуміти, як споживачі сприймають їхню продукцію, ми запровадили унікальні послуги з сенсорного аналізу, зробили крок в майбутнє -запустили Sensobus.

Мобільне рішення для сенсорного аналізу

Sensobus унікальна повністю обладнана сенсорна лабораторія на колесах, яка може дослідити споживчі уподобання ваших клієнтів безпосередньо на місці здійснення покупки. Sensobus може приймати до 250 чоловік в день. Targeting customers – and finding out their preferences – has never been easier.

Sensobus дозволяє тестувати концепції різного спрямування: якому типу упаковки споживачі віддають перевагу, які фактори підвищують сприйняття бренду, яку інформацію потребують споживачі, щоб зробити вибір. Лише за декілька днів роботи в полі, безпосередньо в середовищі цільової аудиторії може бути зібраний репрезентативний зразок.

Правильна розробка продуктів

На борту Sensobus волонтери розміщуються в одному з восьми сенсорних кабін, де тестують хлібобулочні, кондитерські або шоколадні вироби (в залежності від цілей дослідження). Дослідники задають волонтерам  запитання щодо їх переваг, створюючи відгуки, які можуть бути негайно використанні  нашим клієнтам у розробці нових продуктів.

Незалежно від того знаходитесь ви в Північній Америці чи в Європі, це швидкий і легкий спосіб дослідити переваги ваших споживачів.  

До того ж, 10-ки років досвіду в такого роду дослідженнях, дозволяють порівнювати результати в середньому по галузі в певному регіоні опитування.

Sensobus до ваших послуг

Повний спектр мобільних пристроїв для сенсорного аналізу споживачів доступний у всьому світі. Sensobus активні в Європі та США, а Sensovan доступен на всій території Іберики. У Азіатсько-Тихоокеанському регіоні існує 3 Sensoboxes - мобільні лабораторії у формі кабін, які можуть бути встановлені в торгових центрах або в будь-якому іншому місці. На даний момент один Sensobox розташований у Китаї, один в Малайзії для підтримки Південно-Східної Азії, по одному у Новій Зеландії та Австралії.

Це традиційне дослідження  виконане сучасним чином.

Щоб дізнатись більше про найближчий Sensobus або Sensobox, зв'яжіться з нашим представником.