Пуратос віддана людям так само, як і навколишньому середовищу, тому ми обіцяємо зробити все можливе, щоб допомогти людям у спільнотах, з якими ми працюємо. Починаючи від обміну своїми знаннями і навичками з тими, кому пощастило менше, ніж нам, до інвестування в програми сталого розвитку, які зберігають біорізноманіття та покращують умови життя місцевого населення. З огляду на це, Пуратос у 2016 році заснував два фонди.

Школа Пекарів

Школа Пекарів - фонд, що був створений для надання якісної освіти малозабезпеченій молоді в країнах, що розвиваються.

Коли ми відкрили філіал Пуратос в Індії, ми помітили багато дітей на вулицях. Вони були маленькі, без надії на майбутнє. Їхні батьки отримували мінімальну зарплату і не могли інвестувати в освіту своїх дітей. У той же час майже неможливо було знайти кваліфікованих технологів демонстраторів. Схожу проблему мали наші клієнти, вони також зіткнувшись із серйозною нестачею кваліфікованих пекарів, кондитерів і шоколат'є.

Так виникла ідея Школи Пекарів, і лише через кілька років, у 2014 році, у Мумбаї відкрилася перша школа у співпраці з фондом. За нею послідувало багато інших, зокрема Бразилія, Мексика, Південна Африка, Румунія та Філіппіни.

Навчання в школі розроблене таким чином, щоб вийти за рамки базової освіти та дати студентам практичну підготовку, необхідну для отримання гідної зарплати. Програма передбачає стажування в різних компаніях, де студенти отримують плату за свою працю.

Ми працевлаштовуємо випускників у наші дочірні компанії на основі заслуг і досягнень, або, як альтернатива, допомогаємо їм знайти роботу у наших партнерів. До 2030 року ми сподіваємося допомогти 1000 молодим людям реалізувати свої захоплення в одній із наших шкіл по всьому світу.

Нове покоління какао-фермерів

Фонд "Нове покоління какао-фермерів" покликаний сприяти соціальному, економічному та екологічному розвитку громад, які вирощують какао і залучених до програми Cacao-Trace™ (Какао-Трейс). Це некомерційна організація, яка прагне підвищити рівень життя какао-фермерів, спрямована на те, щоб фермери отримували справедливу частку доданої вартості, створеної в ланцюжку постачання шоколаду. Фонд досягає цього, розподіляючи «Шоколадний бонус», премію, яку платять клієнти Какао-Трейс.

Фонд працює як засіб збору та розподілу шоколадного бонусу: 100% зібраних сум надходить до фермерів. Усі поточні витрати покриває Belcolade.

Пов'язані сторінки

Краще Життя

Для Пуратос люди завжди будуть на першому місці. Ми врівноважуємо інновації традиціями, забезпечуємо найвищу якість і ніколи не робимо компромісів щодо цінностей. А, головне, ми робимо все можливе, аби розділити свій успіх з усіма, хто крокує поряд з нами.

Читати більше

Спадщина

Виготовлення хлібу і шоколаду є одними з найдавніших і найцінніших навичок людства. Ми дуже пишаємося збереженням цієї спадщини.

Читати більше