Втілення наших обіцянок і зобов'язань в життя можливе лише за допомоги талановитої команди. Саме люди роблять нашу компанію такою, яка вона є, разом з ними живуть наши цінності. Вони наша - Магія Пуратос! Невидима сила якості, етики, бачення, сміливості, пристрасті та командного духу, що є запорукою нашого успіху вже понад 100 років. Керуючись саме цими цінностями ми взаємодіємо з колегами та партнерами по бізнесу, і саме команда дає нам силу впевненно і відповідально рухатись вперед.

Навчання та Розвиток

Так як інновації є ключовим компонентом постійного зростання бізнесу, безперервне навчання є ключовим компонентом стійкого успіху наших співробітників. Ось чому ми створили власний Університет Пуратос  у 2006 році. Університет має кампуси в Азії, Латинській Америці та Європі та надає високоякісне навчання щодо наших продуктів, технологій і рішень, функціональних компетенцій та лідерських навичок.

Міжнародна програма навчання Гільдія розроблена спеціально для фахівців технологічної підтримки по питанням виробництва готових виробів з метою підготовки експертів світового класу. Це спільнота де майстри навчають майстів, де коллеги з різних куточків світу діляться досвідом і обмініються знаннями щодо хлібопекарської, кондитерської та шоколадної галузей.

Здоров'я та Безпека

Працівники Пуратос завжди повинні бути щасливими і здоровими, саме тому ми постійно вдосконалюємо нашу політику щодо охорони здоров'я та безпеки на робочому місці. Ми переконані, що навіть один нещасний випадок це вже занадто багато і тому прагнемо прагнемо створити безпечне робоче середовище для наших працівників. Ми відстежуємо тенденції на ринку праці й регулярно оновлюємо  бонусні та пільгові виплати для співробітників, аби стимилювати і створювати позитивне робоче середовище. Ми також забезпечуємо регулярні медичні огляди для всіх співробітників і пропонуємо медичне страхування для них та їхніх сімей.

Шукаєте правильний рецепт для своєї кар'єри?

Дізнайтесь про відкриті вакансії Пуратос!

Краще Життя

Для Пуратос люди завжди будуть на першому місці. Ми врівноважуємо інновації традиціями, забезпечуємо найвищу якість і ніколи не робимо компромісів щодо цінностей. А, головне, ми робимо все можливе, аби розділити свій успіх з усіма, хто крокує поряд з нами.

Читати більше

Спадщина

Виготовлення хлібу і шоколаду є одними з найдавніших і найцінніших навичок людства. Ми дуже пишаємося збереженням цієї спадщини.

Читати більше