Відповідальний підбір джерел постачання

Для виробництва продуктів Пуратос використовує багато видів сировини з різних куточків світу. Світовий попит на сировину, таку як пальмова олія, какао-продукти, борошно та цукор, чинить тиск на природні екосистеми впливає на сталий розвиток локальних громад. У Пуратос, ми віримо, що відповідальний підбір джерел є ключем до етичного способу ведення бізнесу і торгівлі. А споживачі мають прово знати як виробляєють продукти, що вини споживають, і звідки беруться інгредієнти для виробництва цих самих продуктів. 

Ось чому ми на 100% віддані відповідальному підбору джерел постачання і гарантуємо, що співпрацюємо та підтримуємо відкритий діалог з людьми, які беруть участь у нашому ланцюжку поставок. Ми просимо наших постачальників підписати наш Кодекс поведінки або поділитися з нами своїм. Для нас життєвоважливим підтримувати однаковий рівень вимог для всіх учасників ланцюгів постачання та виробництва.

пальмова олія

Пальмова олія - важливий інгредієнт для продуктів Пуратос. Сама завдякі їй ми маємо можливість запропонувати вам високоякісні продукти, на які ви очікуєти, і, які ви заслоговуєте. Проте, ми усвідомлюємо, що не вся пальмова олія виробляється за принципами сталого розвитку.

Наша компанія є членом Roundtable on Sustainable Palm Oil (RSPO) з 2010 року. Це означає, що ми дотримуємося суворих критеріїв і прагнемо використовувати 100% пальмової олії виробленої за принципами сталого розвитку, яка є безпечнішою для навколишнього середовища і виробництво якої має позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище. Крім того, ми знаходимося в постійній колаборації з нашими постачальниками, клієнтами та іншими зацікавленими сторонами, щоб просувати стале виробництво пальмової олії в світі.

Ми переконані в необхідності створення сталого ланцюга постачання пальмової олії, що:

 • Не призводить до вирубки лісів та добувається без використання вогню;
 • Захищає біорізноманіття та дику природу;
 • Зберігає торфовища: торф надзвичайно важливий для нашої планети, оскільки він діє як накопичувач вуглецю, є чудовим середовищем існування для дикої природи та відіграє важливу роль в управлінні водними ресурсами; ;
 • Захищає ліси з високою природоохоронною цінністю (HCV) і ліси високим запасом вуглецю (HCS). Ці лісові зони знаходяться в рідкісних екосистемах, які знаходяться під загрозою зникнення і є критично важливими для місцевих громад; ;
 • Поважає права працівників та місцевих громад відповідно до міжнародних принципів прав людини та чинного місцевого законодавства;; 
 • Покращує умови праці та життя вцілому за рахунок сталого виробництва, освітніх програм і заходів з охорони здоров'я;
 • Сприяє включенню дрібних виробників до прозорого ланцюга постачання пальмової олії;
 • Відповідає високим стандартам прозорості через відстеження пальмової олії.

какао-продукти

Традиційні методи роботи на какао-плантаціях не сприяють створенню сталого майбутнього. Крім того, плата, що отримують фермери за свою продукцію, занадто низька. Що змушує багатьох фермерів вирощувати інші культури замість какао-дерев або взагалі припиняти сільськогосподарські роботи. Останні роки гравці шоколадної індустрії прикладають багато зусиль аби покращити життя фермерів і збільшити врожай какао-плантацій. 

Cacao-Trace: Програма, що змінює життя на краще

Програма Cacao-Trace гарантує, що фермерам платять найкращу можливу ціну за  какао-боби. Окрім преміальної ціни фермери отримують наш унікальний шоколадний бонус у розмірі 10 євро центів за кожний  проданий кілограм шоколаду. Ми забезпечеємо преміальну якість шоколаду й розділяємо додану вартість з усіма учасниками ланцюжка виробництва шоколада, особливо з какао-фермерами. Таким чином ми інвестуємо у какао-плантації та змінюємо життя фермерів та їхніх сімей на краще. 

Сертифікат Какао-Трейс гарантує:

 • Краще життя для фермерів завдяки збільшенню доходів, покращенню охорони здоров'я, запровадженню освітніх програм;
 • Завдяки програмі агролісівництва на плантаціях;
 • Кращий бізнес;
 • Переосмислення споживання шоколаду.

Обираючи Cacao-Trace наші партнери та споживачі напряму можуть позитивно впливати на життя какао-фермерів, в той самий час отримувати користь від покращення смаку шоколаду. Завдяки нашому досвіду у ферментації і безпрецедентній міжнародній мережі центрів ферментації ми створюємо надзвичайно смачний шоколад. Смак шоколаду сертифікованого за програмою  Cacao-Trace вже підтверджений такими нагородами як, підтверджується такими престижними нагородами, International Award Cocoa of Excellence, Париж 2013; Highest Auction, Cocoa of Excellence at Chocoa 2019. Наша програма - безпрограшний варіант для всіх учасників!

фрукти

Згідно результатам дослідження Taste Tomorrow, сьогодні як ніколи раніше споживачі уважні до історії походження продуктів, що вони споживають.  У першому кварталі 2021 року ми провели опитуваннянаших клієнтів, і впевнились у необхідності та цінності створення концепцій локального виробництва і прозорого ланцюга поставок   

З програмою Пуратос "Field to fork" ми максимально тісно взамодіємо з фермерами (напряму або 1 посередника), створюємо додаткову вартість для плодівників(валоризація фруктів 2-го сорту, диверсифікація доходів) та знижуюємо негативний вплив на навколишнє середовище ( захист водних ресурсів і ґрунтів). 

Ми використовуємо специфічні для певної місцевості сорти фруктів, щоб привнести диференційований смак і забезпечити при цьому прозорість для клієнтів і споживачів.

Навколишнє середовище

Ми прагнемо позитивно впливати на суспільство. У зв'язку з цим реалізуємо плани компанії щодо нейтралізації вуглецевого сліду, збалансованого споживання води і зменшення відходів.

Краща Планета

Ми в Пуратос розуміємо як важливо дбати про нашу планету. Ми повторно використовуємо та переробляємо стільки це можливо, зберігаємо наші ліси та біорізноманіття. Крім того, ми прагнемо виробляти наші продукти таким чином, щоб мінімізувати вплив на планету Земля.